Apartamenty Izery w Świeradowie-Zdroju

Wygoda i kontrola całego domu

Dzięki zastosowaniu najnowszych trendów technologii,
Twój tablet czy telefon może stać się centrum dowodzenia całym domem.Audio-Wideo

Czasy kiedy w Twoim salonie leżało pięć czy sześć pilotów zdalnego sterowania to już przeszłość. Teraz zestaw Hi-Fi, kina domowego, telewizory i projektor możesz zintegrować w spójny system.
Lista Twoich programów telewizyjnych i radiowych z logo każdego kanału uczyni obsługę dziecinnie łatwą. Twoje utwory muzyczne i filmy zapisane na odtwarzaczach MP3, komputerach lub serwerze multimedialnym dostępne są na pulpicie sterowania i możesz je wybrać bezpośrednio z systemu Inteligentnego Budynku.Inteligentny dom

Oświetlenie, rolety, ogrzewanie i klimatyzacja. Jeżeli posiadasz w swoim domu klasyczne okablowanie czy też magistralę komunikacyjną nie musisz jej wymieniać. System łączy się z instalacją elektryczną i współpracuje ze wszystkimi standardowymi magistralami komunikacyjnymi w Twoim domu.
Dodatkowo jesteśmy oficjalnym partnerem EIB/KNX. Standardem jest więc dokładna prezentacja statusu pomieszczeń z podaniem takich informacji jak temperatura zadana i rzeczywista, stan oświetlenia bądź sygnalizacja otwartego okna.


Multiroom Audio

Obecnie bardzo popularne jest subtelne i indywidualne nagłośnienie wszystkich pomieszczeń oraz przestrzeni zewnętrznych nazywana multiroomem. W tym rozwiązaniu głośniki schowane są w sufitach i ścianach dzięki czemu są one prawie niewidoczne dla Ciebie, domowników i Waszych gości. Oprócz funkcji sterowania oferujemy również rozwiązania multiroom audio, dzięki którym poprawisz styl życia. Dzięki temu każdy z domowników i gości może komfortowo z dowolnego interfejsu użytkownika przełączyć źródła dźwięku, strefy muzyczne oraz ustawić ich głośność.


Usługi online i sieciowe

Oczywiście, możesz mieć również dostęp do różnych, codziennie używanych usług internetowych.W ten sposób Twój inteligentny interfejs użytkownika wyświetli aktualne wiadomości, kursy giełdowe, czy też bieżącą prognozę pogody. Poza tym, Twój system wyświetli obraz z kamery przy drzwiach wejściowych, kamer monitoringu wokół domu lub z systemu niani elektronicznej z pokojów dzieci. Nawet Twój domek letniskowy zostanie zintegrowany przez łącze internetowe i będzie widoczny w interfejsie użytkownika niezależnie od swojego położenia geograficznego.


AViCoders
tel: +48 786 867 243
e-mail: info@avicoders.pl